فروشگاه TMC عرضه کننده انواع دستگاه های چاپ بنر استوک در مدل های مختلف

فروش انواع دستگاه چاپ بنر

88906374
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> دستگاه چاپ بنر >
دستگاه چاپ بنر

ویژگی های مهم یک دستگاه چاپ بنر که موقع خرید باید در نظر بگیرید:
1)    سرعت چاپ
2)    کیفیت چاپ
3)    بردهای داخل دستگاه کمتر مصرف می شود و لوازم برقی برای پشتیبانی فراوان باشد و شرط این موضوع این هست که تعداد فروش این دستگاه بالای 1000 عدد باشد تا هم لوازم و هم مکانیک زیاد داشته باشد
4)    بر سیستم پرژ مجزا مجهز باشد که در مصرف رنگ صرفه جویی می شود
5)    از موتورهای سروو استفاده شده باشد تا برق کمتری مصرف شود
6)    مجهز به هیتر خشک کن کم مصرف باشد
7)    مجهز به پارکینگ هد باشد
8)    نرم افزار راحت داشته باشد
9)    مجهز به هیتر عقب باشد تا در صورت چروک بدون مدیا- چروک از بین برود
10)    بدنه دستگاه سنگین باشد تا در صورت سرعت بالا لرزش نداشته باشد
11)    مجهز به عیب یاب اتوماتیک باشد تا درصورت بروز مشکل اخطار دهد
12)    مجهز به سنسور رول باز کن باشد
13)    مجهز به کلیدهای اضطراری باشد تا درصورت نیاز ماشین را استاپ کند.
14)    قابلیت چاپ روی 2 رول با سایز مختلف را همزمان داشته باشد.
15)    قابلیت چاپ روی بنر – فلکس- مش- استیکر داشته باشد

راه اندازی و آموزش کار با دستگاه چاپ بنر:
دستگاه توسط تکنسین های مجرب در داخل چاپ خانه راه اندازی می شود و توسط اپراتور با تجربه آموزش داده می شود در صورت نیاز امکان آموزش در محل آموزشگاه شرکت می باشد

پشتیبانی و گارانتی دستگاه:
دستگاه به مدت 12 ماه دارای گارانتی و پشتیبانی بدون قید وشرط می باشد و از زمان درخواست خدمات حداکثر ظرف 24 ساعت خدمات پشتیبانی و گارانتی در هر نقطه ای از ایران و خاورمیانه تقدیم حضورتان می گردد.

مکان قرارگیری دستگاه چاپ:
در صنعت چاپ دستگاه های لارج فرمت ،دستگاه های کوچک و رومیزی نیستند. آن ها اغلب ماشین های چاپ بزرگی هستند که برای چاپ به صورت مختلف طراحی شده اند و به فضای کافی برای نصب و راه اندازی نیاز دارند.
با توجه به نوع دستگاهی که شما برای نیازهای چاپی خود انتخاب کرده اید، ممکن است متشکل از ترکیبات ارگانیک فرار(VOCs) باشد که در طول چاپ، ساطع می شود که این ترکیبات  به طور بالقوه خطرناک می باشد.
همچنین دفتر و محل کار خود را در نظر بگیرید، آیا در طبقه ی چهارم مرکز شهر در یه منطقه ی شلوغ هستید؟یا در یک مکان وسیع مثل یک انبار در حومه ی شهرهستید؟
دفتر و محل کار شما روی تحویل و عملکرد دستگاه شما تاثیر می گذارد. به ویژه اگر شما در مکانی به صورت موقت حضور داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که مجبور به انتقال و حرکت دستگاه نخواهید شد.


به چه مقدار سرعت نیاز دارید؟
ابتدا در مورد چگونگی چاپ و چه مقدار بودن چاپ خود فکر کنید. یک مدل ساده ممکن است خوب باشد اگر شما به سرعت بالایی نیازندارید، اما ممکن است بخواهید یک مدل پیشرفته تر برای چاپ با حجم بالا در سرعت های سریع تر انتخاب کنید.
به خاطر داشته باشید اگر در حال چاپ تصاویر و پوسترهای کوچک یا بیلبوردهای بزرگ باشید، اندازه دستگاه وتصاویر شما ، گزینه های شما را محدود می کند، زیرا هر چاپگر دارای محدودیت های اندازه های مختلف است.


چه کسی را به عنوان اپراتور برای دستگاه خود انتخاب می کنید؟
آیا شما قصد دارید یک نفر را برای اجرای چاپ های مربوط به دستگاه  تعیین کنید یا هر کس در تیم شما کمک خواهد کرد؟
یادگیری کار با دستگاه در هر مدل و برند از دستگاه چاپ متفاوت می باشد. اطمینان حاصل کنید که اپراتورهایی دارید که بتوانند به طور موثر مراقبت و نگهداری تجهیزات را در اختیار داشته باشند.
خرید دستگاه چاپ از فروشنده ای  که آموزش های جامع اولیه و پشتیبانی مداوم را فراهم می کند به شما کمک می کند که نحوه ی کار با دستگاه چاپ آشنا شوید ، به ویژه اگر اولین دستگاه چاپ شما باشد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که یک ارائه دهنده ی مطمئن انتخاب کنید که در صورت بروز هرگونه مشکل، پشتیبانی های لازم را در اختیار شما قراردهند.

شیوه‌های نوین چاپ بنر با دستگاه چاپ بنر

دستگاه چاپ بنر (Banner Printing Machine) ابزاری مهم در دنیای تبلیغات و رسانه محسوب می‌شود. امروزه دیگر از دستگاه‌ های پیچیده برای ساخت بنر استفاده نمی‌شود، چون استفاده از آن دستگاه ها احتیاج به علم و دانش زیادی داشت و به‌ مرور دستگاه چاپ بنر به‌ جای دستگاه‌های پیچیده و غیر کار آمد وارد بازار شد و استفاده از آن‌ بسیار راحت‌ تر و به‌ صرفه‌ تر از گذشته می‌باشد. بنر بخش مهمی از کسب‌ و کارهای امروز است، به‌ گونه‌ای که برای نشان دادن کسب‌ و کار خود به مردم باید از بنرهایی باکیفیت استفاده کنید و این کار را با دستگاه چاپ بنر می‌توان به‌ راحتی انجام داد.


بسیاری افراد با دستگاه چاپ بنر آشنایی ندارند و صرفا آن را وسیله ای برای چاپ می دانند، دستگاه چاپ بنر از محصولات کاربردی و مفید در زمینه چاپ حرفه ای و از کاربردی ترین دستگاه ها در سطح دنیا می باشد که با توجه به جنبه اقتصادی که دارد می تواند زمینه های فعالیت و کسب درآمد برای بسیاری افراد را فراهم کند

کار با دستگاه چاپ بنر
تجربه افراد نقش زیادی در کار با دستگاه چاپ بنر دارد، بدیهی است عدم اطلاع از نحوه کار با دستگاه بنر پروژه را دچار مشکل خواهد کرد. به فردی که با دستگاه چاپ بنر کار می کند اپراتور می گویند. از دهه 80 که هنوز دستگاه چاپ بنر وارد بازار ایران نشده بود افراد برای مراسم های متعدد خود از پارچه نوشته استفاده می کردند. با ورود دستگاه های چاپ به بازار، فرآیند نوشتار بر روی بنرها، نیاز به پارچه نویسی را تا حدود زیادی کم کرد اما موفقیت در این امر بسته به مهارت اپراتور و نحوه کار با دستگاه چاپ بنر است. تجربه کافی اپراتور در استفاده از دستگاه می تواند به موفقیت پروژه بنر کمک کند به همین دلیل است که اپراتورهایی که با دستگاه چاپ سر و کار دارند بهتر است نحوه کار با این دستگاه را یاد بگیرند. البته مدل های مختلف دستگاه چاپ وجود دارد که همه آنها کارکرد نسبتا مشابهی دارند

مراقبت از دستگاه چاپ بنر
نکته مهم برای کار با دستگاه چاپ، نحوه استفاده از آن نیست بلکه شیوه صحیح مراقبت از دستگاه قبل،  بعد و در حین کار است. هر فردی با دستگاه چاپ بنر به عنوان اپراتور کار می کند می داند که کار با دستگاه چاپ بنر سخت نیست. کیفیت چاپ هم بستگی به نحوه مراقبت از دستگاه چاپ بنر دارد. این موضوع نه تنها در طولانی شدن عمر دستگاه نقش دارد بلکه موضوع مهمی در بهبود و ارتقا کیفیت چاپ می باشد. هر دستگاه چاپی از قطعات متنوعی تشکیل شده است که مهمترین قطعه در این نوع دستگاه ها هد آن است. مراقبت از این قطعه بسیار مهم و حیاتی است. شاید بتوان گفت از اصلی ترین قطعات در فرایند چاپ همین قطعه است، هرگونه آسیب به این قطعه هزینه بر و مشکل ساز خواهد شد. اولین مورد برای مراقبت از هد دستگاه چاپ بنر، حفظ و تعدیل دمای محیطی است که دستگاه در آن قرار دارد، به دلیل اینکه نمی توان دستگاه را به طور مرتب جابجا کرد بهتر است در دمای پایین تمهیداتی برای گرم کردن هد دستگاه اندیشید. در نمونه های جدید هیتری برای گرم نگه داشتن هد بر روی دستگاه وجود دارد اما در مواردی که دستگاه فاقد هیتر است بهتر است با وسایل گرمازا ابتدا به گرم نمودن محیط بپردازیم.

انواع دستگاه های چاپ و روش استفاده از آنها
دستگاه های چاپ به دو دسته indoor, outdoor تقسیم می شوند این دو دسته چاپ های داخلی و خارجی را پوشش می دهد و متریال ها و ابعاد مختلف را به انجام می رساند. موارد مختلفی در کیفیت نهایی چاپ تاثیر می گذارد همین موارد در کیفیت چاپ تاثیر دارد یکی از اصلی ترین موارد که نقش مهمی در بالا رفتن کیفیت بنر دارد، نوع جوهر چاپی به کار رفته در دستگاه است. چاپ با دستگاه های چاپ بر روی متریال های مختلفی( جایگزین روش های قدیمی ) از قبیل بنر، فلکسی و استیکر و mash در عرض 5 متر، 320 سانتی متر و 1و نیم متر قابل اجرا است. هر دستگاه چاپ می تواند عرض مشخص و ابعاد مشخصی بنر را به چاپ برساند با عنوان مثال متداول ترین دستگاه های عرض 250 سانتی و 320 سانتی متری را چاپ می کنند و استقبال از مابقی ابعاد،  محدود است، عرض های کمتر و بیشتر از این موارد را به چاپ می رسانند. تبعا دستگاه های چاپ قطعاتی با خصوصیات مختلف را دارند که مهمترین تفاوت آنها در هد است و سایر موارد قابل تنظیم می باشد انواع هد conicaMeinolta ،conica256 ،headconica 512 ،head conica 1024و head zar , headpolarice ,head seiko , headapson وجود دارد که برای چاپ روی اجسام مختلف با ابعاد و متریال های گوناگون است

قطعات مهم دستگاه چاپ و روش استفاده از آن
در استفاده از دستگاه چاپ شما به یک کامپیوتر، طرح و پالت و سبک رنگ نیاز دارید همه این موارد باید به گونه ای انتخاب و تنظیم شود که در نتیجه نهایی، خروجی مشتری پسند و تخصصی ارائه دهیم. 2 قطعه اصلی دستگاه چاپ یعنی mainboard , brigebord قطعات کلیدی دستگاه چاپ محسوب می شوند. mainboard: دستورات را از سیستم دریافت می کند و آنها را به گریج برد هدایت می کند و گریج اجازه چاپ دستورات را به هد دستگاه می دهد. هد مهمترین عضو دستگاه های چاپ، نقش رنگ رسانی به سطح و زمینه کار را دارد. دستگاه های چاپی که در بازار موجود است لارج فرمت هستند و قابلیت چاپ روی فلکسی  بنر را نیز دارند. بالاترین کیفیت چاپ بر روی بنر 720 dpi است، روشن کردن دستگاه با دکمه پاور استارت می خورد و  قبل از شروع به کار متریال و ابعاد هر نسخه چاپی باید مشخص باشد. این امر موجب می شود از تغییر تنظیمات دوباره و چند باره دستگاه بپرهیزید. شما می توانید فایل های مورد نظر برای چاپ را به صورت چک لیستی تهیه نموده و با دسته بندی موارد مشابه چیدمان لازم برای شروع روند چاپ را انجام دهید. یادگیری کار با دستگاه مهمترین موردی است که باید در اولویت قرار دهید. هر چند شیوه کار با آن سخت نیست ولی در دستگاه های مختلف، کمی تفاوت(در روش کار با دستگاه) وجود دارد.

روش کار با دستگاه چاپ بنر
 هر فایل چاپی می تواند به صورت فایل در شبکه، usb, شبکه های اجتماعی و غیره جهت چاپ ارسال شده باشد این فایل ها باید تاییدیه نهایی را داشته باشد. زیرا پس از چاپ امکان اصلاح موارد سخت و ناممکن است. فایل نهایی به بخش ریپ نرم افزار دستگاه چاپ هدایت می شود. در این مرحله ریپ دستگاه تصاویر را برای چاپ مشخص می کند و نوشته ها، تبدیل به کدهایی که قابلیت چاپ را دارند، می شود در این بخش دو نکته می تواند در سرعت و کیفیت چاپ تاثیرگذار باشد، یک تعداد موارد و دوم فرمت فایل. هر چند نرم افزار ریپ شده در این بخش تصاویر و تکست ها را کدبندی می کند اما فرمت اولیه فایل در بهبود کیفیت چاپ نقش دارد. مرحله نهایی چاپ صدور دستور چاپ است که بعد از گذراندن موارد فوق اصلی ترین اقدام برای چاپ محسوب می شود. در این مرحله کریج اولین حرکت بر روی بنر را شروع می کند این حرکت به صورت افقی است تا تصویر مربوط تا انتها بر روی بنر به چاپ برسد

صفحه اصلی      دستگاه چاپ بنر استوک     
آدرس : شهرک صنعتی خاوران ، سایت آهنکاران ، کوچه دوم شرقی ، پلاک 2210
تلفن : 88906374 - 88906308
موبایل : 09371907128
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه TMC می باشد .